شرکت هدهد

2494 بازدید

شرکت هدهد زمینه محصولات شانسی فعالیت می‌کند و همیشه سعی کرده تا بهترین و مرغوب ترین کالاها در اختیار مشتریان خود بگذارد. در این مقاله ما تصمیم گرفتیم تا اول نگاهی به بحث شانس بیندازیم و در ادامه کلیه محصولات خودمان که در زمینه شانسی هستند را معرفی می‌کنیم. در ادامه مقاله با هدهد همراه باشید.

شانس با هدهد

شانس یک چیزی است که همه و بدون استثنا از آن خوشش می‌آید و حتی خیلی از مردم هم اینقدر صبر می‌کنند تا شانس به آنها رو کند. شانس یا همان chance یک کلمه‌ای است که ریشه در زبان فرانسوی دارد و در زبان فارسی معنی بخت و اقبال را می‌دهد.

شانس هم می‌تواند خوب باشد و بد؛ به این شکل که مردم همیشه با استفاده کلمه شانس، سعی می‌کنند تا شکست‌های خودشان را توجیه کنند. جالب است بدانید که شانس در همه صنعت‌ها وجود دارد؛ حتی در صنعت اسباب بازی!

اسباب بازی شانسی

همانطور که می‌دانید، اسباب بازی یکی از وسایل مورد نیاز در سنین کودکی است که برای سرگرم کردن کودکان و رشد ذهنی آنها الزامیست. حالا این اسباب بازی‌ها تقسیم به چند دسته می‌شوند؛ مثل اکشن فیگور، اسباب بازی کنترلی و … که یکی از همین دسته ها، اسباب بازی شانسی است.

حالا شاید پیش خودتان بگویید که چرا اسم این اسباب بازی را شانسی گذاشتند؟! یکی دیگر از دسته‌های اسباب بازی، جعبه‌هایی هستند به نام جعبه شانسی! این جعبه‌ها توسط شرکتهایی که در همین حوزه فعالیت می‌کنند، ساخته می‌شوند و در داخل آنها یکسری وسایلی به مانند اسباب بازی شانسی، سرمدادی، بدلیجات، DVD انیمیشن و … قرار داده می‌شود.

اسباب بازی شانسی هدهد

یعنی درواقع شما وقتی که این جعبه شانسی را می‌خرید، خبر ندارید که چه چیزی در داخل آن وجود دارد و همه چیز برمی‌گردد به شانس شما! اگر هنوز هم نفهمیدید که اسباب بازی شانسی چیست، بهتر است یاد دوران کودکی خودتان بیفتید و برگردید زمانی که سک سک و لپ لپ می‌خریدید! این دو دقیقا همان جعبه شانسی و پوکه‌های شانسی هستند.

جعبه های شانسی

جعبه‌های شانسی را شما می‌توانید از فروشگاه ها بخرید. معمولا اکثر فروشگاه‌ها، حتما چند نمونه از جعبه و یا پوکه‌های شانسی را دارند؛ چون می‌دانند که این جعبه‌ها چه فروشی دارند!

البته اگر شما تولید کننده جعبه‌های شانسی هستید و قصد خرید خود جعبه و یا پوکه شانسی را دارید، می‌توانید به سایت هدهد مراجعه کنید و خرید عمده خودتان را انجام دهید.

داخل جعبه شانسی؟

همانطور که در بالا هم گفتیم، در داخل پوکه و یا جعبه‌های شانسی، اسباب بازی شانسی، بدلیجات، خوراکی، انیمیشن و … وجود دارد که شما با استفاده از شانس خودتان، می‌توانید آنها را ببرید.

مثلا شما با خریدن یک جعبه شانسی، ممکن است اسباب بازی شانسی مرد عنکبوتی را بگیرید و یا اینکه اصلا هیچ چیزی برنده نشوید! همانطور که تا الان هم متوجه شدید، شرکت هدهد در زمینه تولید و فروش لوازم شانسی فعالیت می‌کند.

پس اگر شما یکی از تولید کنندگان پوکه و یا جعبه‌های شانسی هستید و قصد تهیه محصولات داخل این جعبه و پوکه‌ها را دارید، می‌توانید با شرکت هدهد تماس بگیرید و خرید عمده خودتان را ثبت کنید. حالا در ادامه ما به بررسی همه این مواردی که در داخل جعبه شانسی هستند و همچنین ملزومات شانسی می‌پردازیم؛

اسباب بازی شانسی

اولین محصولی که شاید در داخل پوکه و جعبه‌های شانسی به چشم بخورد، اسباب بازی شانسی است. اسباب بازی شانسی به یکسری وسایلی ریزی گفته می‌شود که در داخل جعبه شانسی و یا پوکه شانسی قرار می‌گیرند.

این اسباب بازی‌ها چون در طرح و رنگ های مختلفی هستند، برای همه سنین کودک و جنسیت‌ها هستند. اسباب بازی شانسی معمولا از روی کاراکترهای انیمیشن ساخته می‌شوند تا کودکان بتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند؛ جدای از کاراکتر انیمیشن، از روی بعضی اکسسوری‌ها هم ساخته می‌شوند. مثلا از روی شانه سر و یا فرفره و …

سرمدادی شانسی

سرمدادی هم یکی دیگر از محصولات داخل این جعبه هاست. همانطور که از اسمش هم مشخص است، به یکسری وسایل سرگرمی که می‌توانید آنها را به ته مداد وصل کنید را سرمدادی می‌گویند.

سرمدادی‌ها معمولا خیلی ریز هستند تا باعث نشوند که وزن مداد سنگین شود و همچنین با طرح رنگ مختلفی ساخته می‌شود تا باعث قشنگ‌تر شدن خود مداد شود.

ملزومات شانسی هدهد

پازل شانسی

یکی دیگر از وسایلی که در داخل جعبه شانسی از آن استفاده می‌شود، پازل است. این پازل‌ها کمی با پازل‌هایی که در مغازه ها میخرید فرق می‌کند.

به این شکل که معمای ساده‌تری دارد که التبه خاطر این است که مخاطبانش، افراد کم سن و سال هستند و باید معمایی را آماده کنند که آنها بتوانند هم حل کنند و هم با آن سرگرم شوند. تفاوت دیگری که بین این دو وجود دارد در اندازه و سایز آنهاست؛ و خوب اگر سایز آنها کوچکتر باشد، تکه‌های آن هم قاعدتا کمتر است.

لگو شانسی

لگو در زبان ایتالیایی به معنی “به هم متصل می‌کنیم” است و دقیقا هم همینطور است. لگو یکسری وسایلی هستند که شما باید آنها را به هم وصل کنید تا لگو مدنظر شما ساخته شود.

حالا بعضی از لگوها، آماده هستند و نیازی نیست که وقت خودتان را به خاطر سرهم کردن آن هدر دهید. این لگوهای آماده در شرکت و سایت هدهد موجود است که برای خرید عمده می‌توانید اقدام کنید.

بدلیجات شانسی

بدلیجات با اینکه به صورت اسپرت هم ساخته می‌شود، ولی یکی از اسباب بازی هایی می‌باشد که مورد علاقه دختران است. درواقع این بدلیجات همان بدلیجاتی است که در فروشگاه ها فروخته می‌شود. با این فرق که برای کودکان ساخته می‌شود که جنس آن هم به کلی فرق دارد.

نحوه تهیه محصولات شانسی شرکت هدهد

تمامی وسایلی که در بالا به آن اشاره کردیم، در شرکت هدهد موجود می‌باشد. درواقع شرکت هدهد یکی از تولیدکنندگان این عرصه است که بیش از 10 سال سابقه فعالیت مستمر دارد.
اگر شما یکی از تهیه کنندگان این جعبه‌های شانسی هستید، می‌توانید برای تهیه وسایل داخل جعبه و یا پوکه‌های شانسی، به بخش محصولات سایت هدهد مراجعه کنید و سفارش عمده خودتان را ثبت کنید.
شرکت هدهد همیشه سعی کرده تا بهترین و مرغوب‌ترین کالاها را به مشتریان خودش ارائه دهد تا بتواند مشتریان خودش را راضی نگه دارد که سابقه فعالیت ما، نشان از کیفیت و اعتماد شما به ما است!

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://yadgiribartar.ir/?p=3394
اشتراک گذاری:
آواتار یادگیری برتر
یادگیری برتر
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد شرکت هدهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.