فرم ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان

شرایط و قوانین ثبت نام

1_ پس از ثبت نام و تکمیل فرم شماره تماس شما به کارشناس مربوطه ارسال شده و کارشناسان ما با متقاضی برای دریافت اطلاعات تکمیلی ورود به سامانه و ثبت مدرک تماس می گیرند (اطلاعات شما محفوظ است و فقط به دست کارشناس مربوطه ارسال می شود).

 

2_ پس از دریافت اطلاعات سیستمی متقاضی، ابتدا قبل از ثبت نام در موسسه جهت انجام ضمن خدمت فرهنگیان، گواهی های ثبت شده در سامانه ltms چک می شوند تا یک گواهی دوبار صادر نشود.

3_ قیمت هایی که مشاهده می کنید حدود نصف مبلغ بابت ثبت نام در آزمون ها پرداخت می شود.

4_ دوره ها شامل ICDL و روخوانی و روانخوانی قرآن و بسته های 200 ساعته و سایر دوره ها، برون سازمانی می باشند.

5_ سایت یادگیری برتر دوره های درون سازمانی انجام نمی دهد.

6_ پس از دریافت اطلاعات متقاضی توسط کارشناس حداکثر تا دو الی سه روز ( طولانی بودن زمان به علت دریافت کارنامه فرایندی جهت رتبه بندی می باشد ) گواهی دوره در واتساپ یا تلگرام ارسال می شود. 

7_ دوره های مورد نظر در موسسه معتبر آموزش و پرورش، که اسم آن در سامانه ltms هم ثبت است، انجام می شود.

8_ اگر به صورت گروهی شرکت می کنید حتما به کارشناس مربوطه اطلاع بدهید تا تخفیفی در قیمت انجام داده بشود. (گروه حداقل 3 نفر)

9_ کارشناس پس از دریافت هزینه از مشتری (که به صورت ارسال اسکرین شات یا رسید فیزیکی به واتساپ یا آیدی تلگرام یا در روبیکا یا برنامه شاد است)، اطلاعات دریافتی را خودش ثبت در سامانه ضمن خدمت می کند و سایت یادگیری برتر ضمانت حفظ حقوق مشتری توسط کارشناس خود را تایید می کند.

10_ تمامی دوره هایی که توسط گروه یادگیری برتر انجام می دهد معتبر آموزش و پرورش و قابل استعلام هستند.

11_ گواهی های روخوانی و روان خوانی قرآن و ICDL دارای امتیاز استخدامی برای مصاحبه و گزینش آموزش و پرورش سراسر کشور می باشد.

12_ گواهی ها در قالب فایل برای شما ارسال می شود و شما می توانید این فایل باکیفیت را پرینت رنگی بگیرید.(مخصوص مشتریان گزینشی)

لیست قیمت ها

پشتیبانی ها

 اگر سوالی داشتید می توانید در پیارسان تلگرام ، واتساپ، اینستاگرام و روبیکا یا در برنامه شاد با شماره 09939282740 با کارشناس در ارتباط باشید.(برای پاسخگویی زودتر در اپلیکیشن ها پیام بدهید)

ثبت نام انجام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان

  • شماره را به انگلیسی تایپ کنید
  • این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.